Baby Plan

Baby Plan

34
31
47
01
33
50
24
48
09
43
49
32
17
29
12
51
46
13
42

 

Pierwszy rok życia Twojego Dziecka to magiczny czas… czas, kiedy Dziecko zmienia się i rośnie w zawrotnym tempie, a każdy miesiąc obfituje w wydarzenia, które Wasze Dziecko zrobiło po raz pierwszy… pierwszy uśmiech, pierwsze słowa, pierwsze kroki… Baby Plan to projekt dla rodziców, którzy chcą udokumentować te wyjątkowe chwile i zatrzymać je na zawsze w wyjątkowym albumie…

Decydując się na Baby Plan otrzymacie w prezencie (zupełnie gratis) piękny fotoalbum z pierwszego roku życia Waszego Maluszka, który będzie pamiątką dla pokoleń… masz możliwość zatrzymać te chwile zanim przeminą już bezpowrotnie…

 

FAQ

1. Na czym polega projekt Baby Plan?

Baby Plan to projekt, który składa się 4 sesji:
1) noworodkowej – sesja realizowana w 1-2 tygodniu życia dziecka,
2) przełom 3-4 miesiąca – tak zwana studniówka – tak to już 100 dni odkąd jesteście razem! to czas niezwykłych uśmiechów oraz spontanicznych, radosnych reakcji dziecka na każdy Wasz gest… na tej sesji chcę uchwycić tę niesamowitą więź jaka jest między Wami… to również świetny moment na sesję Maleństwa z Dziadkami czy Waszymi Przyjaciółmi.
3) przełom 7-8 miesiąca – kiedy to dziecko już samodzielnie siedzi, to prawdziwy powód do dumy a Maluszkowi ten fakt sprawia wiele radości!
4) Pierwsze urodziny – to wielkie wydarzenie dla całej rodziny!!!  …na sesji nie zabraknie również urodzinowego tortu!

Na koniec projektu Baby Plan otrzymujecie w prezencie wyjątkowy fotoalbum, zawierający zdjęcia ze wszystkich 4 sesji – tworzymy piękną historię, gdzie doskonale widać jak zmieniało się i rosło Wasze Dziecko. Na żadnym innym etapie życia zmiany nie będą aż tak wielkie jak podczas tych pierwszych 12 miesięcy…

 

2. Jak przygotować Dziecko do sesji?

Najważniejsze aby Maluszek był pojedzony i wyspany, dlatego zaplanuj sesję w godzinach w których dziecko ma swój aktywny czas. Możesz zabrać na sesję drobne przekąski i coś do picia.

Ważna informacja: nigdy nie planuj sesji zdjęciowej z Maluszkiem w dniu lub tuż po szczepieniu… dzieci różnie reagują i często mają gorszy nastrój w tym czasie, także najlepiej planować sesję w czasie kiedy nie ma żadnych dodatkowych „atrakcji” stresujących Bobasa.

Jeżeli chodzi o strój do sesji to możesz oczywiście sama przygotować stylizację (sukieneczka czy spodenki) ale nie jest to konieczne, gdyż w studio mam szeroki wybór sukienek, spodenek, rampersów, czapeczek, opasek… na pewno znajdziesz coś w czym będziesz chciała widzieć na zdjęciach swojego Maluszka.

3. Czy w projekcie Baby Plan może brać udział starsze Rodzeństwo lub inni członkowie Rodziny?

Oczywiście! Nie może zabraknąć nikogo ważnego z życia Waszego Dziecka… starsze Rodzeństwo, Dziadkowie a może najlepsi Przyjaciele… na takie kadry również znajdzie się miejsce w albumie z serii Baby Plan!

4. Gdzie realizowane są sesje?

Sesje wchodzące w skład projektu Baby Plan realizowane są w studio, gdzie Maluszek będzie czuł się komfortowo i bezpiecznie.

5. Jak długo trwają poszczególne sesje?

Sesja noworodkowa trwa zazwyczaj około 2h, kolejne sesje natomiast 30-45 min.

6. Kiedy otrzymujemy gotowy fotoalbum?

Po ostatniej sesji z serii Baby Plan zabieram się do projektowania albumu Waszego Dziecka, który będzie zawierał zdjęcia ze wszystkich 4 sesji. Wydrukowany album otrzymacie do 4 tygodni od momentu wykonania ostatniej sesji.